Şirket Profili

Company Profile

Hard Shell, A.B.D., Türkiye, Ortadoğu ve Asya’daki teknoloji harikası üretim tesisleri ve İngiltere’de konuşlanmış tasarım ve geliştirme tesisleri ile dünyanın önde gelen balistik, kişisel koruma ve taktiksel ürün üreticilerinden biridir.

Kişisel koruma ürünleri konusundaki yılların deneyimi ve savunma sanayiinden gelen tecrübeli profesyonellerin oluşturduğu bir ekip ile Hard Shell, kişisel koruma ekipmanları için dünyanın en güvenilir ve itimat edilen tedarikçisi olmuştur.

Hard Shell, sektöründe dünyanın en çok dikey entegrasyon sağlamış şirketlerinden biri olarak; Kevlar®’ı (DuPont tarafından desteklenen) dokuma kabiliyetine sahip olan ve şirket içi üretim yeteneğiyle çelikten daha hafif ve daha güçlü olan sert zırhlı kompozit plakaları ve değişik askeri uygulamalar için giysilerin tasarım ve terziliğinin üretimi için tüm teknik uzmanlığa sahiptir. Hard Shell, son birkaç yıldır, oldukça gelişmiş seramik vücut zırh bileşenleri üreterek bugünün ve yarının askerlerini korumak amacıyla yeni nesil vücut zırhının geliştirilmesi ve konfor ile korumanın önemini kavrayarak son kullanıcı ile yakın çalışmaya girmiştir.

Hard Shell, lider bir savunma çözümleri şirketi olma vizyonu ile kurulmuştur. Yıllar ilerledikçe, sürdürülebilir ve yüksek performanslı ürünlerle dünya çapında tek hedefe odaklanmış askeri kuvvetlere güvenli ve etkin bir şekilde hedeflerine ulaşmaları amacıyla dünyanın her yerinde hayat kurtarmaya kendini adamış ve koruma ve zırh çözümlerinin üretim alanında öncü olmuştur.

Hard Shell, Kişisel Vücut Zırhları (Yelek ve Miğferler), Sert Zırh Plakaları, Bomba Battaniyeleri, Anti-Mayın Kıyafetleri ve zırhlı araçları içeren Kişisel Koruma Ürünleri için tam bir çözüm sunmaktadır. Hard Shell, dünya çapındaki silahlı kuvvetler ve polis güçleri için tam bir çözüm sağlayıcıdır.

Hard Shell İngiltere’nin son kullanıcının ihtiyaçlarını, savaş alanını ve özel operasyonlar bölgelerini teknolojik kabiliyetleri ve küresel erişimlerle anlayış becerisi; savunma ve güvenlik kuvvetlerinin gelişmiş ekipman ve donanımlarının üretimi ve belirlenmesi için daha yeni teknolojileri kullanmasında yardımcı olur.

Hard Shell’in, kişisel koruma ekipmanlarının tasarımı, geliştirilmesi ve testi ile meşgul olan, profesyonel mühendislerle tecrübeli eski savunma personelinin birlikte çalıştığı Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) ekibi, geliştirilen sonucun savaş alanında doğru tepki verdiğine emin olurlar.

Müşterilerimize mümkün olan en yüksek seviyede hizmet vermek ve vücut zırhları kullanımının her yönüyle yardımını sağlamak için çok çalışıyoruz. İplikten bitmiş ürüne kadar en yüksek kalite kontrolünü sağlayarak her müşterinin sipariş sürecinde tam destek alması sağlanır. Son derece profesyonel olan ekibimiz, vücut zırhı seçiminizde tarafsız tavsiyeler sunmak ve bu konuda sahip olabileceğiniz her türlü soruya cevap verebilmek için hazırdır. Biz ayrıca en uygun koruma seviyesinden doğru bedeni seçmeye kadar vücut zırhları konusundaki her türlü derinlikteki rehberliği tüm detaylarıyla sağlarız.