Yasal Uyarı

Bu web sitesinde yer alan bilgiler sadece genel bilgi amaçlıdır. Web sitesindeki bilgiler Hard Shell tarafından sağlanmaktadır ve biz bilgileri güncel ve doğru tutabilmek için gayret ederken web sitesiyle veya iletilen bilgilerle, ürünlerle veya web sitesinde bulunan ilgili grafiklerin her hangi bir amaçla kullanılmasıyla ilgili bütünlük, doğruluk, güvenilirlik, uygunluk veya kullanılabilirlik alenen veya ima edilen hiçbir şekilde beyan veya garanti edilmez. Bu nedenle, bu bilgilerle ilgili duyacağınız her türlü güven kesinlikle sizin riskiniz altındadır.

Sınırlama olmaksızın, dolaylı ve sonucu olan kayıp veya hasar dahil, veya bu web sitesinin kullanılmasıyla doğrudan bağlantılı veya kullanımından doğan veri veya kar kaybından Hard Shell hiçbir şekilde sorumlu olamaz.

Bu web sitesi aracılığıyla, Hardshell kontrolü altında olmayan başka sitelere linklerle bağlantı kurabilirsiniz. Biz bu sitelerin yapısı, içeriği ve kullanabilirliği hakkında hiçbir kontrole sahip değiliz. Hiçbir sitenin içeriği, bir öneri, ima ya da içlerinde ifade edilen görüşleri onaylamak zorunda değildir.

Bu web sitesini sürdürmek ve sorunsuz ayakta tutmak için her türlü çaba sarfedilmektedir. Ancak, Hard Shell, kontrolü dışında web sitesinin geçici olarak teknik sebeplere bağlı olarak erişilemez olmasından hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.