Kevlar® Kumaş

kevlar® Fabric

Hard Shell’in, dünyanın her köşesindeki farklı pazarlara kritik askeri uygulamalar için geniş yelpazede yüksek performanslı teknik tekstiller sağlaması ile inovasyon ve kalite nedeniyle uluslararası bir itibarı vardır.

Örülen, boyanan, kaplanan ve bitirilen kumaş olarak dokuma, hammadde ve bileşen tasarım ekibinin yüksek özellikleriyle desteklenen ürün yelpazemizin temelini oluşturur. Hard Shell’de bizler, müşterilerimizin işlerini geliştirme ve büyütmelerine yardımcı olmak için çözümler üretmenin önemine inanıyoruz. Benzersiz ürün çözümleri üretme kabiliyeti sadece müşterilerle yakın çalışmayla, gereksinimlerini anlamayla ve onlarla gerçek ortaklığı geliştirerek değil, ama ayrıca önde gelen tedarikçilerle işbirliği ile de elde edilir.

İşimizin genişliği ve dikey entegrasyon sağlamış doğası, en büyük güçlerimizden birisidir. Hard Shell, insanlara ve ekipmanlara yüksek derecede yatırım yaparak sürekli olarak kalite ve performans standartlarını yükseltir. Bu yatırım, teknolojinin öncü seviyelerinde olduğumuzu sağlayan ve kendilerini buna adayan bir araştırma ve geliştirme ekibi tarafından takviye edilmektedir.

Aşağıdakiler gibi birçok yüksek güçte kumaşımız tesislerimizde üretilmektedir:

  • KEVLAR® kullanılan Dokuma Meta/Para Aramid kumaşlar.
  • Yüksek yapışkanlı naylon paraşüt kumaşları.
  • Yüksek performanslı Polipropilen kumaşları.

Uygulama alanları aşağıdaki gibidir : Kişisel Koruma :

Hafif Ağırlıkta Kurşun Geçirmez Yelek, Ceketler, Sert Zırh Plaka, Eklemeler, Bomba Önleme Battaniyeleri, Kalkanlar, Miğferler ve Muharebe Ayakkabıları.

Araç Koruması : Sivil ve Askeri Araçların zırhlandırılması. Uçak Koruması : Koltuk , Zemin ve Duvar Zırhlandırılması. Tekne Koruması : Köprü , Depolama Bölümleri ve ortak Merkezi Zırhlandırma. Bina Koruması : Endüstriyel ve Yüksek Riskli Sitelerin Zırhlandırılması.