Kurşun Geçirmez Yelek Yeterli Koruma Vaat eder

Ultimate Balistik Koruma

Balistik dayanıklı kıyafet bugünlerde koruyucu ekipmanların önemli bir parçası haline gelmiştir. Kişisel vatandaşlar, VIP’ler, değişik departmanlardaki polis birimleri, koruma takımları ve askeriyedeki birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Delici silah, ateşlenmiş mermiler gibi tehditlere karşı vücudunuzu korumak çok önemlidir.

İlerleyen zamanlarda, vücudun üst kısmını koruma konsepti sadece küşük silah ateşlemelerine ve patlamalarına karşı olmaktan daha öteye geçmiştir.

Mermi çeşitlerinde kullanılan bileşenlerin doğası ve delici kabiliyetleri oldukça değişmiştir. Mermilerin ve kurşunların hızı önemli ölçüde yükselmiştir – mermi ve kurşunlara öldürücü bir kabiliyet vererek. Mermilerin sürüş hızları ile hedefi vurduktan sonra meydana getirdikleri sonuç dağılması cidden dikkate alınması gereken önemli bir durumdur.

Silah ve mühimmattaki değişimler, vücut korumadaki tüm konseptlerin yeniden tanımlanmasını zorunlu hale getirmiştir. Vücudun üst kısmı zırhının yeni teorisi, mühimmat etkisinde saptırma yerine emerek yol açmayı seçer, buna göre de, bugün koruyucu vücut üst kısmı Kurşun geçirmez yelek donanım yerine mermiye dayanıklı kıyafet olarak bilinir.

 

by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir