Kalite Yönetimi

Seçkin özel kuvvetlerimizi, kolluk kuvvetlerimizi ve ordu personelimizi korumak oldukça ciddi bir iş olduğundan, bu nedenle yönetim sürecimiz de aynı oranda ciddi olarak ele alınmaktadır. Hard Shell’in başarısı da kalite yönetimindeki yüksek standartlardan, tutarlılıktan ve ürün sağlamlığından gelmektedir.

Tasarımdan başlayıp üretime ve oradan da üretim safhasına kadar her üründe sıkı bir takiple izlemeyi sağlarız. Bitmiş her ürünün her parçası, kalite yönetimi ekibimiz tarafından tüm tanınan balistik endüstri standartlarına uyan sıkı bir kontrol ve teftişten geçer. Kalite Yönetimi ekibimiz, balistik malzemeyi üretim süreci sırasında sıkça ölçülebilir standartlar ve uygulanan en titiz ve en zor ölçümleri kullanarak kontrol ederler.

Tüm ürünlerimiz, hem sahada hem de dünyanın dört bir tarafındaki uluslararası laboratuvarlarda test edilir; Hard Shell, ayrıca araştırma ve geliştirme (AR-GE) ekibimiz tarafından ürünlerimizin test edildiği balistik test alanlarına girme yetkisini elinde tutar. Hard Shell, bütün ürünlerimizi sahada veya dünyanın dört bir tarafındaki herhangi bir laboratuvarda kullanıcı için kişiye özel ve tatminkar test yaparak sunma politikasını benimsemiştir.

nij-certifiedULUSAL ADALET ENSTİTÜSÜ NIJ (Ulusal Adalet Enstitüsü), Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı’nın araştırma, geliştirme ve değerlendirme kuruluşudur. Enstitünün görevi, adalet ve kamu güvenliğini arttırmak için bilimsel araştırmaları, geliştirmeyi ve değerlendirmeyi ilerletmektir. NIJ, ayrıca temel / uygulamalı araştırmayı, değerlendirmeleri v e pilot program ispatlarına maddi destek de sağlamaktadır.  

 

Wiltshire Ballistic CentreWILTSHIRE BALİSTİK MERKEZİ Wiltshire Ballistic Merkezi, ISO17025 akredite edilmiş İngiltere’deki tek test tesisi olmakla birlikte İngiltere Savunma Bakanlığı belgeli laboratuvardır. Kurşuna dayanıklı ürün, silahşar ve mühimmat testinde 40 yılı aşan tecrübeyle Wiltshire BalistiK Merkezi…DAHA FAZLA BİLGİ  

 

 

Ordnance Test Solutions Limited ORDNANCE TEST SOLUTIONS LTD Ordnance Test Solutions Limited (OTS), öncelik uluslararası endüstri ve hükümet olmak üzere bağımsız testler, değerlendirmeler, araştırma ve analiz yapan bir merkezdir. Bu merkez, İngiltere Savuma Eğitimi çalışmalarında testleri yönetme konusunda da yetki ve ruhsatları vardır. OTS, ISO 9001:2008 akredite edilmiş bir şirket olup…DAHA FAZLA BİLGİ